حدیث روز
امام باقر علیه ‏السلام می فرمایند:باتقواترین مردم، کسی است که در آنچه به نفع یا ضرراوست،حق ‏رابگوید.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 97×
پیام تبریک نوروز مدیر امور نوجوانان و دانش آموزی کشور   
21 مارس 2023 - 7:10
شناسه : 897
2

پیام میثم ویسی مدیر امور نوجوانان و دانش آموزی کشور بمناسبت فرارسیدن سال نو بدین شرح است: فرا رسیدن سال نو و تغییر چهره طبیعت بهاری نشان از تدوام حیات و سرزندگی در جهان دارد. اینک که وارد سالی جدید با انبوهی از تجربه های تلخ و شیرین شکست و موفقیت می‌شویم امید داریم چهره […]

پ
پ

پیام میثم ویسی مدیر امور نوجوانان و دانش آموزی کشور بمناسبت فرارسیدن سال نو بدین شرح است:

فرا رسیدن سال نو و تغییر چهره طبیعت بهاری نشان از تدوام حیات و سرزندگی در جهان دارد.

اینک که وارد سالی جدید با انبوهی از تجربه های تلخ و شیرین شکست و موفقیت می‌شویم امید داریم چهره سال جدید نیز مانند طبیعت دگرگون گردد و مایه پوست اندازی های مختلف اقتصادی ، سیاسی، فرهنگی ، اجتماعی و … گردد.

در سال ۱۴۰۱ که سال دانش بنیان نام گرفته بود حرکت دانش بنیان ایران اسلامی بیش از هر سالی موجب موفقیت های اقتصادی بر پایه دانش ایرانی اسلامی گشت.

اکنون نیز که سال ۱۴۰۲ با شعار مهار تورم و رشد تولید کار خود را آغاز کرده امید همگی ملت ایران بر پوست اندازی بزرگ اقتصادی در حوزه مهار تورم و رشد تولید است تا باعث افزایش رونق زندگی مردم و گشایش سفره مردم و کاهش فاصله طبقاتی گردد.

امید است در سال جدید تمامی نهاد ها و دستگاه ها با انگیزه بیش از پیش در تحقق شعار سال ۱۴۰۲ برآیند و مسیر حرکت جامعه را هموار تر کنند.

در این میان امور نوجوانان و دانش آموزی نیز از این قاعده مستثنی نیست و در این مجموعه به کمک تمامی زیر مجموعه های خود در تحقق شعار امسال گامی مثبت نهاده در تربیت نوجوانان نخبه در آینده ایران اسلامی سهمی نیکو داشته باشد.

ارادتمند؛میثم‌ویسی زاغه

۱فروردین۱۴۰۲

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.